loadingimg

Wczytuję dane...

Bestsellery

Waluty

Wyświetl ceny w sklepie w wybranej walucie:

Informacje

CENTRUM SSL

Nasze aukcje na allegroCENEO Nasz profil na prtalu facebook
O nas

Początki naszego zapoznawania się ze światem zegarów, zegarków i poszerzania wiedzy o nim, sięgają roku 1999 oraz jednego z wolnocłowych sklepów, który mieścił się na terminalu Międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie. Sklep oferował podróżnym opuszczającym granice Polski - między innymi – męskie i damskie zegarki naręczne, przy czym najszerszy segment zegarków mechanicznych, stanowiły zegarki rosyjskie. Były to wtedy czasomierze niezbyt popularne na naszym rodzimym rynku – ten trend jest aktualnie odwrócony o 180 stopni - cieszyły się za to sporym zainteresowaniem Klientów spoza naszych granic. To właśnie wtedy zostało zainicjowane nasze zainteresowanie tymi małymi mechanicznymi i tykającymi dziełami sztuki.

Z samym e-commerce (sprzedażą internetową) mamy natomiast do czynienia od 2008 roku, kiedy to rozpoczęliśmy samodzielnie prowadzić nasz pierwszy sklep internetowy z zegarkami. W obecnej chwili sklep pełni rolę bardziej katalogu zegarków, które nie są już produkowane, a znajduje się pod adresem www.skleponline-zegarki.pl. Mamy do niego ogromny sentyment, nie chcemy go zamykać, ale pozostawić w niedalekiej przyszłości w formie katalogu zegarków już bez możliwości składania zamówień. Kiedy wielu zegarków nie będzie można już odnaleźć na półkach sklepowych i magazynach producentów, nasz katalog będzie – taką mamy nadzieję - swojego rodzaju bramą do cofnięcia się w czasie i uchylenia kawałka zegarmistrzowskiej historii.

Nieustanny rozwój Internetu i zachodzące zmiany w technologiach informatycznych były impulsem do stworzenia nowej platformy sklepowej. W listopadzie 2012 roku podjęliśmy decyzję o uruchomieniu zupełnie nowego sklepu. Po niemal półrocznej pracy w kwietniu 2013 mogliśmy oddać w użytkowanie nowoczesny, o wiele bardziej funkcjonalny i spełniający najwyższe wymogi bezpieczeństwa sklep internetowy. To właśnie na jego stronach, drodzy Państwo, w tej chwili się znajdujecie.

Naszym priorytetem zawsze było i jest budowanie solidnych, długotrwałych relacji, a nasi dotychczasowi i przyszli Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze odpowiedniego zegarka. Uważamy, że tylko w ten sposób można stworzyć pozytywny wizerunek i zaufanie do własnej marki. To w konsekwencji, pozwala nam wyróżniać się na tle dość sporej konkurencji i jednocześnie umożliwia systematycznie powiększać grono naszych zadowolonych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Do sprzedaży posiadamy wyłącznie nowe zegarki, pochodzące z oficjalnej polskiej dystrybucji.
Wszystkie modele objęte są minimum 24 miesięczną gwarancją i autoryzowanym serwisem producenta.

Nasza propozycja to w głównej mierze zegarki rosyjskie, takich producentów jak: 

  • VOSTOK EUROPE (sportowo-eleganckie zegarki, składane są ręcznie w wytwórni na Litwie)
  • VOLMAX - firma wywodzi się od Pierwszej Moskiewskiej Fabryki Zegarków i ściśle związana jest z lotnictwem.

przy czym, do VOLMAX należą trzy, bardzo znane, kultowe marki:

  • AVIATOR – linia zegarków lotniczych, dedykowana miłośnikom awiacji, 
  • BURAN – linia eleganckich zegarków o klasycznym wyglądzie mająca odróżnić się od wojskowego
    i militarnego designu,
  • SZTURMANSKIE – linia zegarków inspirowana podbojem przestrzeni kosmicznej (STURMANSKIE),

Kolejną dużą grupą, obok zegarków rosyjskich, są japońskie zegarki ORIENT wytwarzane przez firmę Orient Watch Co, Ltd, która może poszczycić się długoletnią tradycją w wytwarzaniu precyzyjnych, mechanicznych czasomierzy. Początki firmy sięgają roku 1950, kiedy to uruchomiono ekskluzywną manufakturę, która do dnia dzisiejszego dostarcza zegarki do wielu krajów, na wszystkich kontynentach.

Posiadamy również zegarki wytwarzane przez producentów ze Szwajcarii. Docenią je miłośnicy zegarków o militarnym rodowodzie oraz zegarków na wyprawy, są to marki:

oraz bardzo eleganckie, biżuteryjne damskie i męskie zegarki na rękę marki ALFEX

Całość oferty uzupełniają zegarki niemieckiego producenta - PointTEC

Warto też zwrócić uwagę na sportowe zegarki o ciekawym i bardzo nowoczesnym designie - Spazio24.

ZEGARKI24.NET - SKLEP ONLINE
@ napisz do nas
gsm 602 593 466
tel.: 22 631 39 19
pon. - pt.: 10.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
formularz kontaktowy